XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA
12.04 2022

XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA

Pēc divu gadu pārtraukuma šī gada 8. aprīlī  Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā klātienē norisinājās XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA, kurā piedalījās arī mūsu mūzikas skolas audzēknes.

Sirsnīgi sveicam konkursa laureātes!

A vecuma grupā:

III vietu ieguva flautiste Milana Kačanovska.

B vecuma grupā:

Atzinību par veiksmīgu piedalīšanos saņēma pianiste Elīna Beļinska.

I vietu un atzinības rakstu par labāko F. Šūberta skaņdarba izpildījumu saņēma pianiste Milana Černova.

C vecuma grupā:

Pateicību par piedalīšanos saņēma flautiste Anna Gabriela Kuzmova.

Konkursu žūrijas sastāvā bija vijolniece, LNSO mūziķe, JMRMV stīgu nodaļas vadītāja un pedagoģe Inese Štrāle; pianiste JVLMA Koncertmeistaru katedras vadītāja un lektore, JMRMV pedagoģe un koncertmeistare Sanita Glazenburga; bass, LNOB solists Rihards Mačanovskis; pianists, diriģents, komponists, SBDMV direktors Aivars Broks.

Jāpiemin, ka konkurence visās vecuma grupās bija ļoti liela un izpildījuma profesionālais līmenis augsts, tādēļ no sirds priecājamies par mūsu skolas audzēkņu panākumiem!

Audzēknes konkursam sagatavoja klavierspēles skolotāja Antra Korņejeva, flautas spēles skolotāja Dārta Stašāne un koncertmeistare Zita Tišutina.

Skolotāja Dārta Stašāne