Tuvojas A. Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss
02.02 2018

Tuvojas A. Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss

“No mazas dziesmas var izaugt liela doma, izaugt lielās formas darbi. Dziesmu var salīdzināt ar krāšņu ziedu, kura smarža pilda un iepriecina cilvēku sirdis darba, atpūtas, prieka un skumju brīžos. Tā pilda arī visu manu mūžu”.

/A. Žilinskis/

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skola sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību 2018. gada 16. februārī rīko A. Žilinska VI Starptautisko jauno vokālistu konkursu. Konkursa norises vieta ir mūzikas skolas kamerzāle, Brīvības 198.

Savu balsi konkursā izaicinās 101 dalībnieks no 31 Latvijas un Lietuvas mūzikas un mākslas skolām. Žūrijā strādās izcili Latvijas opermākslas pārstāvji un kordiriģenti.

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu konkursā pārstāvēs Vokālās mūzikas – kora klases  audzēkņi Juris Ķietis, Darja Mickeviča, Vizma Lazdauska un Lauma Kalniņa. Ar minētajiem audzēkņiem strādā skolotājas Anita Cinkmane, Agnese Levinska un Diāna Vaice.

Skanīgas balsis, labu noskaņojumu, enerģiju un  veiksmi konkursā visiem jaunajiem vokālistiem!

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka