Renārs Tomašickis – II Talsu starptautiskā jauno vokālistu konkursa laureāts
11.05 2017

Renārs Tomašickis – II Talsu starptautiskā jauno vokālistu konkursa laureāts

Aprīļa mēneša nogalē Talsos norisinājās jauno vokālistu konkurss. Konkursa rīkotāji ir Talsu pilsētas pašvaldība un Rīgas Doma kora skola.

No mūsu skolas piedalījās Valts Urtāns vecākajā grupā, Krista Fadejeva un Renārs Tomašickis vidējā vecuma grupā.

Konkursā piedalījas 64 dalībnieki no Latvijas, Baltkrievijas, Polijas un Maltas.

Konkursu vērtēja starptautiska žūrija no Polijas, Maltas un Vācijas.

Finālā uzstājās Krista Fadejeva, kura guva pateicību, bet Renārs Tomašickis bija savā grupā līderis, kurš pārliecināti guva žūrijas augstāko novērtējumu - 1. vietu.

Berlīnes operas bērnu kora vadītāja kā metodisko materiālu savam darbam izmantos Renāra ierakstīto dziedājumu video, jo atzinīgi novērtēja vokālo skolotājas darbu.

Audzēkņus konkursam sagatavoja skolotāja Anita Cinkmane, kura arī saņēma kopā ar Renāru Rīgas Doma kora skolas specbalvu.

Paldies visiem maniem audzēkņiem, viņu vecākiem par atbalstu.

Skolotāja Anita Cinkmane