Pūšaminstrumentu konkursu maratons
23.03 2018

Pūšaminstrumentu konkursu maratons

Marta sākumā mūsu skolas audzēkņi īsā laika periodā piedalījās dažādos konkursos.

Kā pirmais, 1. martā Daugavpilī notika Starptautiskais pūšaminstrumentu konkurss "Naujene Wind 2018".

Uz šo konkursu devās trīs audzēkņi un parādīja ļoti labu sniegumu – Sofija Svincova (klarnete) un Artūrs Vīndedzis (saksofons) ieguva II vietu, bet Vadims Marjonovs (saksofons) III vietu.

6. un 8. martā Rēzeknē notika jau VI Latgales mūzikas skolu IP Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu konkurss.

Arī šajā konkursā mūsu audzēkņi ieguva godalgotas vietas. Artūrs Vīndedzis ieguva II vietu, Sofija Svincova un Jānis Žagars (saksofons) – III vietu.

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa saka lielu paldies skolotājiem – Kārlim Strazdiņam un Jānim Briškam, kā arī koncertmeistarēm Ivetai Serkovai un Aļonai Vīndedzei par ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā konkursiem.

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa