Panākumi VI Stokholmas Starptautisko izpildītāju konkursā
12.06 2017

Panākumi VI Stokholmas Starptautisko izpildītāju konkursā

Saulainajā 24. maija pēcpusdienā mēs - skolotājas  Jeļena Skurjate, Aļona Vīndedze un vijoles spēles 6. klases audzēkne Elīna Zvejniece, saksofona spēles 7. klases audzēknis  Arturs  Vīndedzis devāmies ar prāmi "Romantika" uz VI Stokholmas Starptautisko izpildītāju  konkursu.

Konkursā piedalījās dalībnieki no dažādām valstīm - Zviedrijas, Polijas, Krievijas, Norvēģijas, Turcijas, Igaunijas, Beļģijas un Somijas. Konkursa dalībniekus vērtēja profesori un pasniedzēji no Stokholmas un Pēterburgas  augstskolām.

Sīvā konkurencē mūsu audzēkņi savās vecuma grupās parādīja ļoti labu sniegumu - Arturs Vīndedzis (skolotājs Kārlis Strazdiņš, kcm. Aļona Vīndedze ) ieguva 3. vietu.

Elīna Zvejniece (skolotāja Jeļena  Skurjate, kcm. Aļona Vīndedze) saņēma pateicību par piedalīšanos konkursā.

Stokholmā pavadīto dienu laikā klavieru, stīgu instrumentu un pūšaminstrumentu izpildījumā dzirdējām dažādu stilu un laikmetu mūziku. Brīvo laiku mēs pavadījām staigājot pa burvīgajām Stokholmas ieliņām, baudot pilsētas krāšņo arhitektūru. Apmeklējām arī Stokholmas metro, kas ir mājvieta pasaulē garākajai mākslas galerijai.

Liels paldies SIA “A Express” valdes loceklim Kasparam Skruzmanam par finansiālu atbalstu brauciena organizēšanā! Pateicamies par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam skolotājiem Kārlim Strazdiņam un Jeļenai Skurjatei! Paldies par atbalstu audzēkņu vecākiem un skolas direktorei Smaidai Ščerbickai!

Skolotāja Aļona Vīndedze