Mūzikas teorētisko mācību priekšmetu konkurss „ No nots līdz dejai”
07.02 2023

Mūzikas teorētisko mācību priekšmetu konkurss „ No nots līdz dejai”

3.februārī J.Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā noritēja mūzikas teorētisko mācību priekšmetu konkurss „ No nots līdz dejai”, kurā piedalījās arī A.Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas audzēknes: Elīna Beļinska (9.klavieru klase), Agnese Korņejeva (8.vijoles klase), Loreta Lazdiņa (7.klavieru klase).

Konkursā tika vērtēti gan radoši darbi, gan trīsbalsīga ritma partitūras skandēšana, bet galvenais uzsvars bija uz teorētiskajām zināšanām mūzikas literatūrā un solfedžo.

Meitenes rūpīgi gatavojās šim konkursam, tāpēc rezultāti neizpalika!

SVEICAM 7.klases audzēkni Loretu Lazdiņu ar iegūto I vietu!

“Šī bija mana pirmā pieredze, piedaloties šādā mūzikas teorijas zināšanu konkursā, turklāt rezultatīva. Godīgi sakot, pirms konkursa un arī gaidot rezultātus man nešķita, ka gūšu tik labus rezultātus, un vēl ar tādu punktu pārsvaru! Par panākumiem paldies varu teikt skolotājai Agnesei Grudinskai, kas mūs pirms konkursa cītīgi sagatavoja, kā arī saviem vecākiem par lielo atbalstu un motivāciju,” tā dalību konkursā komentē Loreta Lazdiņa.

 

PALDIES audzēknēm Agnesei Korņejevai un Elīnai Beļinskai par ieguldīto darbu, centību un dalību konkursā! Meitenēm „ Pateicība”!

 

PALDIES audzēkņu vecākiem un skolas vadībai par atbalstu!

 

 

 

                                                                                         Skolotāja Agnese Grudinska