Mūzikas skolas pianisti gūst labus panākumus konkursos
17.12 2017

Mūzikas skolas pianisti gūst labus panākumus konkursos

Novembra izskaņa un decembra sākums vairākiem mūzikas skolas audzēkņiem bija satraukuma pilns laiks, jo skolēni rādīja savas muzikālās prasmes dažādos starptautiskos konkursos. Arī skolotājas Antras Korņejevas audzēknes piedalījās divos konkursos – klavieru duets Daniela Grugule un Kristiāna Podniece sacentās VIII Starptautiskajā Kameransambļu konkursā Daugavpilī, bet Elza Eglīte piedalījās XIII P. Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkursā Koknesē.

Abu konkursu žūrijās  darbojās mūziķi no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, kas vērtēja konkursantu pianistisko līmeni, artistismu, skaņdarbu satura un stila izpratni. Meitenes parādīja atzīstamu muzikālo sniegumu un gan duets, gan Elza ieguva 3. vietu un saņēma laureātu diplomus un skaistas balvas.

Elzai šajā mācību gadā tas bija jau otrais panākums, bet Daniela un Kristiāna turpina gatavoties vairākiem solo konkursiem. Lai meitenēm pietiek izturības, pacietības, spēlētprieka un veiksmes!

Skolotāja Antra Korņejeva