Mūzikas skolas audzēkņu koncerts Aknīstē
27.12 2017

Mūzikas skolas audzēkņu koncerts Aknīstē

Š. g. 9.decembrī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles audzēkņi ar koncertu viesojās Aknīstes Bērnu un jauniešu centrā. Koncertā uzstājās Aknīstes filiāles jaunie dziedātāji un pianisti, bet no Jēkabpils kuplā skaitā bija ieradušies pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas audzēkņi.

Visiem klātesošajiem bija iespēja klausīties ritmiem bagātajā bungu solo, ko izpildīja Normunds Lucijanovs.

Ar vairākiem skaņdarbiem visus priecēja saksofonu kvartets un saksofonistu koris. Kā kulminācija koncertā bija pūtēju orķestris, kas ar savām spēcīgajām skaņām pieskandināja visu jauniešu centru.

Prieks, ka koncertu atnāca klausīties liels skaits vietējo iedzīvotāju un zālē brīvu vietu praktiski nebija.

Paldies Aknīstes filiāles un Jēkabpils mūzikas skolas skolotājiem par audzēkņu sagatavošanu koncertam un Aknīstes BJC  direktorei Evijai Ķiķēnai par jauko uzņemšanu.

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas vadītājs Jānis Briška