Mūzikas skolas audzēkņi dāvā prieku Ziemassvētku koncertos
24.12 2022

Mūzikas skolas audzēkņi dāvā prieku Ziemassvētku koncertos

Katru gadu, Ziemassvētku gaidīšanas laikā, mūzikas skolas audzēkņus aicina muzicēt dažādās pilsētas iestādēs. Š. g. 22.decembrī mūsu skolas audzēkņi koncertēja senioru Dienas centrā “Kopā Būt” un Jēkabpils Mākslas skolā.

 

Senioru Dienas centrā “Kopā Būt” mūs sagaidīja laipni un atsaucīgi centra darbinieki un pilna zāle ar klausītājiem. Koncerts pagāja ļoti siltā un labvēlīgā gaisotnē, skanot skaļiem aplausiem. Koncerta beigās centra vadītāja L.Upīte bērniem pasniedza dāvanas Ziemassvētkos!

Paldies par dalību koncertā audzēkņiem: Vladislavai Skurjatei, Margaritai Romanovskai, Kristai Vidžei, Vanesai Vasiļevskai, Evelīnai Sproģei un skolotājām Jeļenai Skurjatei un Guntai Davidovskai!

 

Mūsu skolas audzēkņi ar muzikāliem priekšnesumiem sveica Jēkabpils Mākslas skolas audzēkņus Ziemassvētku pasākumā, kurā viņiem tika izsniegtas liecības. Svētku noskaņu radīja mūzikas skolas audzēkņi Lauma Avena, Melānija Griška, Samuels Ozols-Ozoliņš, Dāvids Šagarovs, Līna Gogule, skolotājas Aļona Vīndedze un Zita Tišutina. Meitenes Lauma un Melānija priecēja klātesošos arī ar Ziemassvētku dzejoļiem. Koncerta noslēgumā mākslas skolas direktors Z.Bārbals pateicās par brīnišķīgo koncertu un dāvāja bērniem augļus un saldumus.

Paldies audzēkņiem un viņu pedagogiem par piedalīšanos koncertā!

 

Skolotājas Gunta Davidovska un Aļona Vīndedze