Muzicējam savai pilsētai un Latvijai!
20.03 2018

Muzicējam savai pilsētai un Latvijai!

Koncertcikls – konkurss "Talants Latvijai" iedibināts 1991. gadā un šogad aprit jau konkursa 27. sezona. Ik gadu visa mācību gada garumā konkursā tiekas vairāk kā 300 bērni – spoži jaunie talanti no vairāk kā 20 Latvijas mūzikas skolām.

Gaidot Valsts simtgadi un, atzīmējot mūsu skolas 60. dzimšanas dienu, 10 jaunie mūziķi 11. marta pēcpusdienā pieskandināja Rīgas Latviešu biedrības Zelta zāli. Konkursa žūrijā strādāja E. Dārziņa mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas vadītājs Andrejs Bilalovs, viena no Latvijas spožākajām vijoļspēles skolotājām Nellija Sarkisjana un fagotists Andris Arnicāns.

Esam ļoti gandarīti, jo visi mūsu skolas jaunie talanti Elīna Zvejniece, Agnese Korņejeva, Ralfs Jakovļevs, Dārta Kristīne Ozoliņa, Kristiāna Podniece, Daniela Grugule, Linda Popova, Krista Fadejeva, Juris Ķietis, Artūrs Vīndedzis iekļuvuši konkursa finālā, kas norisināsies 29. aprīlī Rīgā, Latviešu biedrības namā.

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka