Meistarklase vijoles spēles pedagogiem
08.12 2022

Meistarklase vijoles spēles pedagogiem

Šī gada 6.decembrī vijoles spēles skolotājas Madara Liepiņa un Jeļena Skurjate kopā ar audzēknēm devās ciemos uz Pļaviņu Mūzikas skolu un piedalījās JVLMA profesora Arigo Štrāla meistarklasē “Instrumenta spēles tehnikas pilnveide un problēmsituācijas vijoļspēles apmācībā”.

Jēkabpils mūzikas skolu pārstāvēja 3.klases vijolnieces Ksenija Kotkina un Dita Safonova (ped. Jeļena Skurjate).

Profesors ne tikai iedvesmoja un pamācīja jaunos vijolniekus no Kokneses, Aizkraukles, Madonas, Pļaviņām un Jēkabpils, bet arī dalījās savā bagātajā pieredzē ar mūzikas skolu pedagogiem. Diskusijās pedagogi apmainījās ar zināšanām par lieliskām mācīšanas metodēm un jaunām, inovatīvām idejām, kā stimulēt skolēnu vēlmi iegūt arvien jaunas prasmes vijoles spēlē. Prof. Arigo Štrāla profesionalitāte un empātija iedvesmoja gan lielos, gan mazos!

Visi kopā sakām lielu paldies Pļaviņu Mūzikas skolai un tās direktorei Ditai Ārgulei par meistarklases organizēšanu!

Ped. Madara Liepiņa