Konkurss
28.10 2017

Konkurss "Skani, tēvu zeme!"

2017. gada 19. oktobrī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās II Latgales un Sēlijas novadu mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss "Skani, tēvu zeme!", kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāli pārstāvēja 8. klases audzēkne Inguna Žigure (pedagogs Madara Ozoliņa, koncertmeistars Viola Jasmane), iegūstot savā vecuma grupā II vietu.

Vokālistu sniegumu vērtēja trīs žūrijas locekļi: Aglonas bazilikas Kora skolas direktore Ieva Lazdāne, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pedagogs Jevgenijs Salna un Latvijas Nacionālās operas soliste, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asoc. prof. Andžella Goba.

Vokālās mākslas konkursā piedalījās dalībnieki no Ilūkstes, Špoģiem, Dagdas, Aglonas, Pļaviņām, Roķišķiem, Ludzas, Viļāniem un Aknīstes.

Konkursa dienā vokālās mūzikas skolotājiem bija iespēja noklausīties Andžellas Gobas meistarklasi "Dziedāšanas metodes vokālo problēmu risināšanai ar 7 - 16 gadus veciem bērniem".

Paldies par atbalstu Aknīstes novada pašvaldībai!

Skolotāja Madara Ozoliņa