Koncerts Jēkabpils pilsētas bibliotēkā “Es savai zemītei…”
06.12 2022

Koncerts Jēkabpils pilsētas bibliotēkā “Es savai zemītei…”

Sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas bibliotēku mūzikas skola ir uzsākusi jaunu tradīciju – organizēt jaunāko klašu audzēkņu koncertus bērnu bibliotēkas apmeklētājiem.

Mūsu skolas mazie audzēkņi ar koncertu “Es savai zemītei…” viesojās Jēkabpils pilsētas bibliotēkā. Koncerts bija bērnu dāvana mūsu mīļajai, mazajai Latvijai dzimšanas dienā.

Koncerta sākumā skanēja dziesmas par Latviju sagatavošanas klases grupas “Spārītes un sienāzīši” bērnu izpildījumā.

Latviešu tautas dziesmas atskaņoja 1.klavieru klases audzēknes Katrīna Vēvere, Emīlija Lazdiņa un trompetes spēles 1.klases audzēknis Jēkabs Skutelis. Koncertā muzicēja arī 1.akordeona klases audzēknis Valters Graudums.

Sagatavošanas klases mazās vijolnieces -  Māra Jaunzema un Klēra Pavļukeviča muzicēja kopā ar savu vijoles skolotāju Jeļenu Skurjati un Klēras mammu Indru, kura spēlēja flautu.

Koncerta noslēgumā ar savām dzidrajām un skanīgajām balsīm klausītājus priecēja zēnu ansamblis.

Bibliotēkas vadītāja Renāte Lenša pateicās par sagādāto prieku un dāvāja mazajiem koncerta dalībniekiem saldumus. Arī skolas direktore Smaida Ščerbicka bija sarūpējusi pārsteigumu bērniem – lielu konfekšu grozu.

Paldies skolotājiem – Ivetai Serkovai, Silvijai Stradei, Jeļenai Skurjatei, Agnesei Levinskai, Antonam Zaharānam, kuri sagatavoja audzēkņus dalībai koncertā!

Paldies koncerta vadītājai un koncertmeistarei Ligitai Tuntulei!

Skolotāja Silvija Strade