Jauno vijolnieku panākumi konkursā!
28.11 2022

Jauno vijolnieku panākumi konkursā!

Par godu Pļaviņu mūzikas skolas 65 gadu jubilejai šī gada 25.novembrī tika aizsākta jauna tradīcija un notika Tālivalža Mekša 1. jauno vijolnieku konkurss, kurā Jēkabpils mūzikas skolas 1.- 4. klases audzēknes startēja ar izciliem panākumiem, iegūstot godalgotas vietas visās trīs vecuma grupās:

Dārta Leišavniece (1.klase) - 2.vieta

Dita Safonova (3.klase) – 1.vieta

Ksenija Kotkina (3.klase) - 1.vieta

Vladislava Skurjate (4.klase) - 1.vieta

Lai arī sniedziņš putināja, un ceļš mūs nelutināja, pateicoties ļoti sirsnīgai un viesmīlīgai uzņemšanai, visas dalībnieces veiksmīgi pārvarēja gan sākotnējo uztraukumu, gan emocijas, jo vairākām audzēknēm tas bija pats pirmais konkurss!

Sirsnīgs paldies vijoles spēles skolotājai Jeļenai Skurjatei un koncertmeistarei Aļonai Vīndedzei par iedvesmu un ieguldīto darbu, vecākiem par atbalstu un bērniem par cītīgu gatavošanos!

Pēc apbalvošanas ceremonijas audzēknes vienbalsīgi piekrita ar prieku turpināt iesākto ceļu, lai ar čaklu un aizrautīgu darbu sasniegtu jaunas virsotnes mūzikas pasaulē!

Dārtas Leišavnieces mamma