Jāņa Zābera mūzikas svētku koncerts
30.08 2022

Jāņa Zābera mūzikas svētku koncerts "Vecajā Ceplī"

Mūsu skolas 5. kora klases audzēknis Dāvis Līcītis piedalījās koncertā , kas veltīts leģendārā tenora Jāņa Zābera mūzikas svētkiem. Šo aicinājumu Dāvis saņēma iegūstot Arvīda Žilinska jauno vokālistu konkursā Galveno balvu savā vecuma grupā. Dziedāt kopā ar Latvijas Trīs tenoriem, Dāvim bija liels izaicinājums, gandarījums un prieks. Kopā tika dziedāta Jura Kulakova aranžējumā tautasdziesma-" Saulīt vēlu vakarāi", un a capella dziedājumā latviešu tautasdziesma-" Kam tie kalni, kam tās lejas". Koncerta sākumā, pēc Daiņa Skuteļa dziedātās Arvīda Žilinska Antiņa ārijas no operas "Zelta zirgs," Dāvis turpināja Arvīda Žilinska dziesmu" Māmiņai." Koncerta noslēgumā - "O,sole mio." Šajā dziesmā apvienojās visi koncerta dalībnieki. Vislielākais paldies par uzaicinājumu koncertēt Dāvim ar Latvijas labākajiem tenoriem, ir jāpasaka Guntaram Ruņģim- Latvijas Valsts oparas solistam, kurš novērtēja Dāvja dziedātprasmi jauno vokālistu konkursā. 


 

Dāvja vokālā pedagoģe- Anita Cinkmane.