Izskanējis koncerts
20.03 2018

Izskanējis koncerts "Ir taustiņš balts, ir taustiņš melns..."

Š. g. 7. marta vakarā Krustpils kultūras namā ar vērienīgu koncertu Ir taustiņš balts, ir taustiņš melns... Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavieru klases audzēkņi  svinēja skolas 60 gadskārtu. Skolas jaunajiem pianistiem tā bija vienreizēja iespēja muzicēt uz lielās skatuves, bet klausītājiem – iespēja nokļūt ne tikai krāsām un noskaņām bagātajā klaviermūzikas pasaulē, bet arī izdevība ieskatīties skolas klavieru nodaļas vēstures, tradīciju un sasniegumu lappusēs.

Koncertā muzicēja – Eleonora un Otto Leišavnieki, Anna Patrīcija Krastiņa, Rūta  Vilciņa, Elza Eglīte, Loreta Lazdiņa, Alise Zvejniece, Serafima Julianna Grāvīte, Evelīna Podniece, Dārta Ukrina, Elīna Glaudiņa, Milana Černova, Rebeka Elstiņa, Samanta Kuročkina, Dārta Kristīne Ozoliņa, Evelīna Cirpone, Linda Rasnača, Jānis Roberts Lācis, Kristiāna Podniece, Daniela Grugule, Ralfs Bērzlaps, Linda Popova, Līva Rateniece, Dana Krjaukle, Mihails Pranovičs.

Paldies audzēkņiem  un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu!

Mūsu vēlējumi svētkos:

skolotājiem – lai izdodas iemācīt,

audzēkņiem – lai izdodas iemācīties,

vecākiem – lepojieties ar saviem bērniem,

skolai  –

DAUDZ LAIMES JUBILEJĀ!