Gudra (gribu būt) vēl gudrāka, talantīga (gribu kļūt) vēl talantīgāka!!!
15.11 2021

Gudra (gribu būt) vēl gudrāka, talantīga (gribu kļūt) vēl talantīgāka!!!

Mani sauc Loreta Lazdiņa un es vēlos dalīties ar savu skaisto rudens piedzīvojumu – dalību spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”!

Pirmo reizi uz „Gudrs, vēl gudrāks” mēģināju startēt jau piektajā klasē kā Jēkabpils pamatskolas skolniece, aizpildot pieteikuma anketu. Taču toreiz atlasi neizturēju un uz spēli netiku, bet tas neapstādināja mani aizpildīt pieteikuma anketu arī sestajā klasē. Un labi, ka to izdarīju – jo spēlē tiku un uzskatu, ka godam pārstāvēju Jēkabpils 2.vidusskolu, kaut arī tomēr izkritu 3. kārtā, jo tikai divi punkti šķīra no iekļūšanas ceturtajā kārtā. Tas bija tik fantastisks piedzīvojums un jauna pieredze, tāpēc arī pieteicos šogad, jau kā 7. klases skolniece, pārstāvot Jēkabpils Valsts ģimnāziju un A.Žilinska mūzikas skolu. Spēlē es tiku, un šoreiz man pusfinālā izdevās uzvarēt un tikt lielajā finālā! Es, patiesību sakot, biju pat nedaudz pārsteigta par to, lai gan zināju, ka esmu uz to spējīga. Fināls šoreiz notika attālināti, tur man gan uzvarēt neizdevās. Spēle bija ļoti spraiga, jo visi dalībnieki bija līdzvērtīgi spēlētāji, katrs ar savām stiprajām un vājajām pusēm, atkal izkritu 3. kārtā. Taču tas tomēr parāda, ka nepadodoties var tikt tālāk, nekā cerēts, tāpēc noteikti pieteikšos arī nākamgad. Noteikti par saviem sasniegumiem gribētos teikt paldies daudziem cilvēkiem – galvenokārt vecākiem par to, ka ir izaudzinājuši mani tik erudītu un mērķtiecīgu, kā arī skolotājiem par manis vispārēju un muzikālu izglītošanu. Vislielākais paldies manai klavierspēles skolotājai Ivetai Serkovai, kura man jau septīto gadu māca klavierspēli un gatavo dažādiem konkursiem, un īpašs paldies manai jaukajai ērģeļspēles skolotājai Baibai Betlerei, kura paguva man iemācīt spēlēt ērģeles, lai varu to darīt televīzijas kameru priekšā. Paldies arī mūzikas skolas direktorei Smaidai Ščerbickai par atbalstu un to, ka rada iespēju uzfilmēt video priekš „Gudrs, vēl gudrāks” šajā grūtajā laikā, kad iespēju ir daudz mazāk, nekā parasti.

Mani secinājumi un ieteikumi citiem: „Ticiet sev un dariet, līdz sasniedziet sevis izvirzīto mērķi! Padoties un apstāties pusceļā nedrīkst!”

Ja kāds nepaguva raidījumu noskatīties TV ekrānā vai vēlas vēlreiz to izdarīt, tad to var, lūk, šeit!