Elīna Zvejniece piedalīsies Latvijas Simtgades jauniešu orķestra koncertā
10.03 2018

Elīna Zvejniece piedalīsies Latvijas Simtgades jauniešu orķestra koncertā

Janvāra vidū VSIA "Latvijas Koncerti" izsludināja Latvijas Simtgades jauniešu orķestra konkursu ar mērķi nodrošināt orķestra izveidi koncertprogrammas atskaņošanai mākslinieciski augstvērtīgā kvalitātē 2018. gada 24. jūlijā, plkst. 20.00, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā projekta "Dzimuši Latvijā" ietvaros, diriģenta Aināra Rubiķa vadībā.

27. februārī mūsu skolas stīgu instrumentu spēles audzēkne Elīna Zvejniece drosmīgi pieņēma šo izaicinājumu, veiksmīgi izturēja  milzīgo konkurenci Rīgā, Spīķeru koncertzālē un konkursa rezultātā nodrošināja sev vietu talantīgāko Latvijas jauniešu simfoniskajā orķestrī.

Priecājamies, lepojamies līdz ar Elīnu un viņas ģimeni!

Paldies par veiksmīgu kopdarbu skolotājai Jeļenai Skurjatei un koncertmeistarei Aļonai Vīndedzei!

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka