Arvīda Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss
08.02 2018

Arvīda Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss

Sveicināti, konkursa dalībnieki, skolotāji, koncertmeistari!

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kolektīvs ir patīkami pārsteigts par Latvijas un Lietuvas mūzikas skolu lielo interesi par A.Žilinska VI Starptautisko jauno vokālistu konkursu!

Konkursā savas balsis izaicinās 101 jaunais dziedātājs. Piedalīsies 31 skola. Audzēkņus konkursam sagatavojuši 50 vokālās mākslas meistari, savukārt koncertmeistaru godā sevi pieteiks 40 klavierspēles skolotāji.

Informējam, ka 16.februārī mūzikas skolas kamerzālē Brīvības 203, no 16:00 būs iespēja brīvā formā apmeklēt Anitas Cinkmanes vadīto meistarklasi "Darbs pie brīva toņa un elpas nostādīšanas sākotnējā vokālās mākslas apmācības posmā". Visiem vokālās mākslas skolotājiem būs iespēja saņemt profesionālās kvalifikācijas pilnveides apliecību 6 stundu apjomā.

Veiksmi, labu noskaņojumu, drosmi, izturību konkursā!

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka