Vasara mūzikas noskaņās
23.08 2019

Vasara mūzikas noskaņās

No 26. – 28. jūlijam Siguldā norisinājās XXVII Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki, kuros apmeklētājus priecēja gan spilgti operas uzvedumi, gan dažādas koncertprogrammas.

Opermūzikas svētku ietvaros, 28. jūlijā Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika garīgās mūzikas koncerts. Tajā uzstājās jaunie, daudzsološie talanti. Programmā – pasaulslavenas ārijas, latviešu komponistu solo dziesmas un garīgās mūzikas skaņdarbi.

Pateicoties ļoti veiksmīgam sniegumam J. Zābera zēnu vokālistu konkursā Aiviekstes lakstīgalas 2019, kurā mūsu skolas audzēknis Juris Ķietis ieguva konkursa Galveno balvu, žūrijas komisijas priekšsēdētājs Dainis Kalns uzaicināja viņu piedalīties svētku Garīgās mūzikas koncertā. Jura dziedājums aizkustināja koncerta klausītājus ar pārliecinošu, skanīgu un sirsnīgu izpildījumu.

Paldies Jurim par ieguldīto darbu vasaras brīvlaikā, paldies koncertmeistarei Annai Korņejevai par sadarbību un paldies vecākiem par atbalstu.

Skolotāja Agnese Levinska