A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina pieteikties 2021./2022.mācību gadam!
23.03 2021

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skola aicina pieteikties 2021./2022.mācību gadam!

Ja tevi uzrunā mūzika un vēlies kļūt par radošu un interesantu personību, ja tavai ikdienai pietrūkst krāsu un izaicinājumu, pievienojies košajai mūzikas skolas jauno mūziķu saimei!

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola uzņem audzēkņus šādās izglītības programmās:

Pūšaminstrumentu spēle – flauta, klarnete, saksofons, trompete, mežrags, trombons (7 – 10 g.)

Stīgu instrumentu spēle – čells, vijole (5 – 7 g.)

Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle (6 – 7 g.)

Taustiņinstrumentu spēle – akordeons (7 – 10 g.)

Vokālā mūzika – kora klase (7 – 9 g.)

Sagatavošanas klase „Spārītes un sienāzīši” (4 – 5 g.)

Laiks, kurā šobrīd dzīvojam, ir ļoti sarežģīts. Daudz domājām, kā mums satikties un vienam otru iepazīt.

Lūk, te rodama atbilde!

Ienāc mūsu skolas mājaslapā – muzikas-skola.lv un piesakies, uzklikšķinot uz norādīto iesnieguma saiti https://forms.gle/rVivHpEdz2K4hd2v8

Cerot, ka saule mūs apciemos arvien biežāk un vīruss būs atkāpies, aicināsim jūs uz noklausīšanos klātienē! Ja nu tomēr situācija nemainīsies, satiksimies kādā no tiešsaistes platformām!

A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore

Smaida Ščerbicka - mob.tālr.nr. 29485496