Ziemassvētki Gārsenes pilī
24.12 2019

Ziemassvētki Gārsenes pilī

21. decembrī Ziemassvētku koncertā Gārsenes pilī bija mīļi aicināti piedalīties A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas un Aknīstes filiāles audzēkņi.
Pilī valdīja īsta Ziemassvētku noskaņa - gaisā virmoja tikko izceptu piparkūku smarža, māju sajūtu un siltumu radīja sakurinātās podiņu krāsnis.
Koncertā mūzikas skolas audzēkņi skaitīja dzejoļus, atskaņoja vijoles, flautas, klavieru un saksofona skaņdarbus un dziedāja Ziemassvētku dziesmas.

Koncerta noslēgumā skolotājas Leone Pauniņa, Anna Korņejeva, Madara Ozoliņa, Olga Ridzevska kopā ar bērniem Adriānu, Agnesi, Danielu, Edgaru, Ievu, Jāni, Katrīnu, Karlīnu, Līvu un Rebeku nodziedāja sirsnīgo R.Paula dziesmu Circenīša Ziemassvētki.

Pēc koncerta visi tika aicināti ekskursijā pa Gārsenes pili.
Paldies Gārsenes pils pārvaldniecei Dacei Geidai par sirsnīgo uzņemšanu, sarūpēto cienastu un dāvaniņām!

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

Flautas spēles skolotāja Olga Ridzevska