Solfedžo un mūzikas teorijas konkurss Iecavā
03.03 2019

Solfedžo un mūzikas teorijas konkurss Iecavā

28. februārī divu komandu sastāvā devāmies nebijušā piedzīvojumā uz Iecavas MMS, lai pārstāvētu savu skolu Solfedžo un mūzikas teorijas konkursā.

Konkursā piedalījās 32 komandas, kas tika sadalītas 4 pusfinālos. Komandu darbu vērtēja kompetenta žūrija – Irēna Nelsone un Ilona Būdeniece. Dalībnieki, sabraukuši gan no lielām, gan mazām, gan no tuvām un tālām mūzikas skolām, mērojās spēkiem dziedot, rakstot, skandējot dažādas grūtības pakāpes uzdevumus, kas bija sakārtoti 5 kategorijās.

12 spēcīgākās komandas, arī 1 komanda no mūsu skolas, piedalījās finālā. Gan pusfinālā, gan finālā atbildot pareizi un visiem jautājumiem un iegūstot 8 papildpunktus, Krista Fadejeva, Diāna Mierture, Līna Nijazi un Elīna Zvejniece (skolotāja Inta Medene) ieguva 2. vietu.

Pateicību par piedalīšanos konkursā saņēma Enija Anča, Dana Šidlovska, Evelīna Taškāne un Annika Viļuma (skolotāja Agnese Grudinska).

Lepojamies un sakām lielu Paldies! meitenēm par atsaucību, ieguldīto darbu un laiku, par izturību un spožām zināšanām! Pateicamies mūsu skolas administrācijai par atbalstu un iedrošinājumu. Paldies Iecavas MMS par laipno uzņemšanu un līdz šim nebijušu iespēju piedalīties Solfedžo konkursā!

Mājupceļā meitenes dalījās gūtajos iespaidos:

•     Mums šķita, ka būs grūtāk. Labs treniņš eksāmenam, jauna pieredze. Mūzikas un mākslas skolas ēka, skaista un mūsdienīga, varētu būt labs piemērs citām mācību iestādēm.
  •     Pateicoties vēlajiem vakariem, ko mēs pavadījām mūzikas skolā, mācoties solfedžo teoriju un sadarbojoties ar komandas biedriem, ieguvām negaidīti spožus rezultātus.
  •     Finālā bija jūtami sīvāka konkurence un grūti jautājumi, bet mēs tikām ar tiem galā. Kopumā guvām pozitīvas emocijas un lieliski pavadījām dienu.

Visi konkursa rezultāti

Skolotājas Agnese Grudinska un Inta Medene