Skolas pianisti Balvu lāča ķepās
09.04 2019

Skolas pianisti Balvu lāča ķepās

2019. gada 5. aprīlī gandrīz četrdesmit Latgales reģiona jaunie pianisti satikās Balvu Mūzikas skolā konkursā, kurš notika jau četrpadsmito reizi. Tie atkal bija klaviermūzikas svētki, jo visas dienas garumā jauno pianistu pirksti centās izvilināt gan dziedošas un sapņainas, gan možas un enerģiskas klavieru skaņas. Katrs dalībnieks bija sagatavojis latviešu autora skaņdarbu un vienu skaņdarbu, kas sacerēts laikā līdz 19. gadsimtam.
 

Konkursa žūrijas sastāvs jau vairākus gadus ir nemainīgs - Viesturs Mežgailis (Pāvula Jurjāna mūzikas skolas direktors), Ingrīda Reinholde (Pāvula Jurjāna mūzikas skolas IP Klavierspēle vadītāja), Ilga Viļuma (pieredzes bagāts klavierspēles pedagogs). Viesturs Mežgailis uzsvēra, ka, pirmkārt, žūrija centās sadzirdēt to, kas konkursantiem izdevās, jo darbs pie izpildījuma un skatuviskā snieguma pilnveidošanas būs bezgalīgs.
 

Uzzinot konkursa rezultātus, mēs varējām smaidīt tikpat gaiši kā spožā pavasara saule.

  •  2. - 3. klašu grupā

DIPLOMU saņēma ELZA EGLĪTE un ALISE ZVEJNIECE (skolotāja Antra Korņejeva)

  • 4. - 5. klašu grupā 

II VIETU ieguva DĀRTA KRISTĪNE OZOLIŅA (skolotāja Ligita Tuntule)
III VIETU ieguva EVELĪNA PODNIECE (skolotāja Antra Korņejeva)

  • 6. - 8. klašu grupā 

II VIETU ieguva DANIELA GRUGULE (skolotāja Antra Korņejeva)
III VIETU ieguva KRISTIĀNA PODNIECE  (skolotāja Antra Korņejeva)

  • Mūsu skolas vārdā pateicība par piedalīšanos konkursā arī ELĪNAI BEĻINSKAI (skolotāja Antra Korņejeva). 

Nepārprotami absolūtā čempione ir skolotāja Antra Korņejeva, kura konkursam sagatavoja sešas audzēknes!

Paldies, lieliskie vecāki, par atbalstu, sapratni un sadarbību!

Arī nākamgad Balvu Mūzikas skola un netālu esošais pilsētas parks ar nosaukumu Lāču dārzs sirsnīgi gaidīs Latgales jaunos pianistus. Uz tikšanos!

Klavierspēles skolotāja -  Ligita Tuntule