Skani, mana Latvija!

Divu roku siltumā.

Dziļa mana tēvuzeme

Visa mūža garumā.

Gaidot Latvijas simtgadi, turpinot svinēt skolas 60 gadu jubileju, 13. novembra pēcpusdienā skolas kamerzāli pieskandināja kokļu skaņas un bērnu balsis.

Pirmo reizi mūsu skolā ciemojās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas kokles spēles meistari. Tie bija gan skolas audzēkņi, gan absolventi, kuri apvienojušies koklētāju ansamblī „Rasa”. Programmā skanēja latviešu tautas dziesmu apdares, ansambļu vadītājas, kokles spēles skolotājas Ineses Ābolas apdarinātie skaņdarbi, kas tika atskaņoti arī Dziesmusvētkos, latviešu komponistu oriģināldarbi un citu tautu mūzika.

Savukārt, mūsu skolas kora klases un vijoļspēles klases audzēkņi Agnese Korņejeva, Otto un Leonora Leišavnieki, Līna Gogule klausītājus pārsteidza ar dzīvīgu, artistisku sniegumu.

Draudzības koncertu caurstrāvoja bērnu un jauniešu dzīvesprieks, mīlestība uz mūziku, latviskais gars un gara spēks.

Paldies par piedzīvojumu mūzikā skolotājiem Inesei Ābolai, Anitai Cinkmanei, Agnesei Levinskai un Annai Korņejevai!

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka