Pūtēju panākumi konkursos maijā
29.05 2019

Pūtēju panākumi konkursos maijā

Kārtējais mācību gads tuvojas noslēgumam un maija mēnesī norisinājās vairāki konkursi, kuros piedalījās arī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņi.

8. maijā notika III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss flautas spēles audzēkņiem. Uz to devās ped. Olgas Ridzevskas audzēknes A. G. Kuzmova, K. Lipska, I. Luksta un M. Kačanovska. Vislabāko sniegumu parādīja A. G. Kuzmova un ieguva III vietu.

9. maijā Jūrmalā norisinājās XX Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss Jūrmala 2019 koka pūšaminstrumentu specialitātē. No mūsu skolas to pārstāvēt devās ped. Smaidas Ščerbickas audzēkne flautiste L. Vilcāne. Arī šajā konkursā L. Vilcāne parādīja labu sniegumu un ieguva III vietu.

Kā pēdējais, 10. maijā, notika IX Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem "Ozolnieki 2019". Uz to devās klarnetiste S. Svincova un saksofonists R. Rihters. Sīvā konkurencē un demonstrējot labu sniegumu, S. Svincova ieguva II vietu. Tikpat labi nospēlēja R.Rihters, kurš arī konkursā ieguva II vietu.

Paldies nodaļas skolotājiem O. Ridzevskai, S. Ščerbickai, J. Briškam un koncertmeistarēm L. Tuntulei un I.Serkovai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam.

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa