Panākumi Starptautiskajā akordeonistu konkursā
01.05 2019

Panākumi Starptautiskajā akordeonistu konkursā "Naujene – 2019"

2019. gada 1. aprīlī Daugavpils novada Kultūras centra zālē notika XVII Starptautiskais  akordeonistu - solistu konkurss "Naujene 2019", kurā piedalījās 146 dalībnieki no 9 valstīm (Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Francijas, Vācijas un Ukrainas), kas pārstāvēja 61 mūzikas izglītības iestādi. Dalībnieku sniegumu vērtēja starptautiska žūrija - Roman Jbanov (Francija), Tatjana Saratova (Latvija), Henn Rebane (Igaunija), Trofim Antipov (Baltkrievija), Daiga Rohl (Vācija).
 

Mūsu skolu konkursā pārstāvēja akordeona spēles 2. klases audzēkne Endžija Andriksone, kura 1. – 4. kl. grupā ieguva III vietu
 

Paldies pedagogam Almazam Shagapovam par ieguldīto darbu audzēknes sagatavošanā konkursam, paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu!
 

Akordeona spēles pedagoģe Silvija Strade