Panākumi dziedāšanas konkursos
02.06 2021

Panākumi dziedāšanas konkursos

7. maijā noslēdzās Starptautiskais vokālās mūzikas konkurss Lekime dainu sparnais, ko rīkoja Rūdolfa Līmana Rokišķu mūzikas skola. Šogad konkurss notika attālināti – video formātā.
Konkurss norisinājās divās kategorijās: solo dziedātāji un ansambļi. Mūsu skolas Kora nodaļas audzēkne Līna Gogule startēja solo dziedāšanas kategorijā. Atbilstoši konkursa nolikumam, Līna izpildīja latv.t.dz. a cappella “Aiz upītes es uzaugu” un J.Vītola solo dziesmu “Jaunais bērziņš”. Ļoti priecājamies, ka konkursa žūrija novērtēja Līnas sniegumu un rezultātā – 1. vieta un laureāta diploms.

Mācību gada noslēgumā – 27. maijā attālināti izskanēja Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas rīkotais solo dziedāšanas konkurss Vidzemes cīrulīši. Konkursa mērķis: veicināt audzēkņu interesi par solo dziedāšanu, paplašināt repertuāru ar latviešu komponistu skaņdarbiem un tautasdziesmām, apzināt labākos jaunos dziedātājus.
Konkursā piedalījās 45 jaunie dziedātāji dažādās vecuma grupās.
Līna Gogule savā vecuma grupā (11-12 gadi) ieguva 2. vietu.
Konkursa žūrijā - vokālās pedagoģes Dace Balode un Elga Tiltiņa un Latvijas Nacionālās Opera un Baleta soliste Marlēna Keine. Žūrija pauda gandarījumu par ļoti labu sniegumu un sagatavotību.

Lepojamies ar mūsu skolas audzēkni Līnu Goguli un viņas panākumiem dziedāšanas konkursos šajā mācību gadā! 
Paldies koncertmeistarei Ligitai Tuntulei!

Līnas dziedāšanas skolotāja Agnese Levinska