Mūzikas skolas audzēkņi un absolventi labdarības festivālā Dvēseles elpa
27.11 2018

Mūzikas skolas audzēkņi un absolventi labdarības festivālā Dvēseles elpa

Kultūras pils Ziemeļblāzma nu jau piekto gadu pulcē dažādus Latvijas amatiermākslas kolektīvus, profesionālus mūziķus, dejotājus, bērnu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvus, lai 25. novembra ziemīgo dienu košāku padarītu ar minēto mākslinieku pienesumu Latvijas Cistiskās fibriozes biedrības rīkotajā pasākumā Dvēseles elpa.

Šajā gadā mūsu skolas skolotāji Antra Korņejeva, Aļona Vīndedze, Smaida Ščerbicka, audzēkņi Kristiāna Podniece, Daniela Grugule, Elīna Beļinska un mūzika skolas absolvents Artūrs Vīndedzis tika uzrunāti atbalstīt minētās biedrības organizēto pasākumu.

Biedrības priekšsēdētāja Alla Beļinska ir cilvēks, kurš veic svētīgo darbu, lai Latvijas bērni kļūtu veseli, piesaistot mecenātu ziedotos līdzekļus cistiskās fibriozes pacientu veselības uzlabošanā.

Mūsu skolas audzēkņi bija sagatavojuši klasiskās mūzikas programmu, kurā skanēja F.Šopena, V.A.Mocarta, L.Bēthovena, E.Grīga u.c. komponistu mūzika, bet mūs pašus pārsteidza ledgaismu šovs, modernās dejas kolektīvi, burbuļu parāde un iluzionisti, kuri mūsu pilsētā, jāatzīst, ir reti viesi.

Bija neizsakāms lepnums par mūsu skolas jauno mūziķu sniegumu, un priecājamies par doto iespēju muzicēt kopā ar visiem festivāla māksliniekiem!

A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktore Smaida Ščerbicka