Maģiskais konkurss
30.04 2019

Maģiskais konkurss

Sestdien, 13. aprīlī  Līvānos jau 13. reizi notika 13. Jēk. Graubiņa Jauno pianistu konkurss. Konkurss notika 4 vecuma grupās no 2. – 5 .kl. Uz komponista dzimto pilsētu bija sabraukuši 82 jaunie censoņi no visas Latvijas. Konkurence bija ļoti nopietna, jo bija jāsacenšas pat ar Rīgas mūzikas skolu audzēkņiem.

Konkursu vērtēja profesionāla žūrija - A. Broks (St. Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas direktors); S. Jalaņecka (Em. Dārziņa mūzikas vidusskolas klavieru skolotāja); A. Vīksne (Jāz. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas klavieru skolotāja).

Konkursa dalībniekiem bija jāatskaņo viens Jēk. Graubiņa skaņdarbs un viens skaņdarbs pēc izvēles. Mūsu skolas meitenes parādīja augstvērtīgu sniegumu un mājās atgriezās ar godalgotām vietām:

Milana Černova  (ped. Antra Korņejeva) – 2. vieta

Elza Eglīte (ped. Antra Korņejeva) - 2. vieta

Loreta Lazdiņa (ped. Iveta Serkova) - 3. vieta

Evelīna Podniece (ped. Antra Korņejeva) - 3. vieta

Julianna Serafima Grāvīte (ped. Aļona Vīndedze) - atzinības raksts

Paldies arī Annai Patrīcijai Krastiņai (ped. A. Vīndedze) par piedalīšanos konkursā!

Liels paldies vecākiem par atbalstu, skolotājiem par ieguldīto darbu un bērniem par centīgu mācīšanos. Lai mums visiem jauks pavasaris!

Klavieru nodaļas skolotāja Iveta Serkova