Lidojums dziesmu spārniem...
02.05 2019

Lidojums dziesmu spārniem...

25. aprīlī Rokišķu Rudolfo Lymano mūzikas skola rīkoja IX Starptautisko vokālās mūzikas konkursu "Lekime dainu sparnais".
 

Konkurss notika četrās vecuma grupās -  solistiem, duetiem, ansambļiem. Katrs dalībnieks un kolektīvs uzstājās ar divām dziesmām: savas valsts tautasdziesmu a capella un brīvas izvēles dziesmu. 
 

Konkursā izskanēja 66 priekšnesumi Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas dalībnieku izpildījumā. 
 

Mūsu skolu konkursā pārstāvēja 4. kora klases audzēkņi Līna Gogule un Juris Ķietis. Līnas izpildījumā varēja dzirdēt latv.t.dz. Aijā manu skaņu balsu un Jāņa Mediņa Vasaras idille. Savukārt Juris dziedāja latv.t.dz. Sēju rudzu tīrumiņu un Ulda Marhileviča dziesmu Saule aust. Ar pārliecinošu sniegumu un žūrijas novērtējumu, mūsu audzēkņi ieguva Laureātu diplomus. Paldies par ieguldīto darbu un laiku, gatavojoties konkursam!
 

Līnas un Jura dziedāšanas skolotāja Agnese Levinska