Koncerts
30.12 2019

Koncerts "Ziemassvētkus gaidot…"

18. decembrī mūzikas skolā notika sagatavošanas un jaunāko klašu audzēkņu koncerts "Ziemassvētkus gaidot…".
Ziemassvētku melodijas, ko atskaņoja saksofonu ansamblis (ped. J. Briška), sagaidot koncerta dalībniekus, vecākus un ciemiņus, radīja brīnišķīgu noskaņu un svētku sajūtu.

Pirmā uzstāšanās šajā koncertā bija Lauku kapelai (ped. S. Slavika), kura šajā mācību gadā pēc ilgāka laika atsākusi savu darbību. Lauku kapelā muzicē flautas, klarnetes, vijoles, čella, akordeona un sitaminstrumentu klases audzēkņi. Dalībai kapelā flautas spēles audzēkne Katrīna Cvilikovska papildus apguvusi arī cītaras spēli.

Ar pazīstamām Ziemassvētku dziesmām klātesošos priecēja 1. - 2. kora kl. ansamblis (ped. D . A.Vaice, kcm. G.Davidovska).

Sirsnīgo Ziemassvētku dziesmu "Jūs, bērniņi, nāciet" atskaņoja 1. kora kl. audzēkne Lisa Gruzniņa.

Abu sagatavošanas klases grupu "Spārītes un sienāzīši" (4 un 5 gadi) audzēkņu skanīgās balstiņas priecēja klausītājus ar dziesmiņām par ziemu, balto sniegu, eglīti un svētku gaidīšanu. Bērni spēlēja arī dažādus mūzikas instrumentus – bungas, šķīvīšus, marakasus, trīsstūri.

Populāro un visiem pazīstamo dziesmu "Reiz mežā dzima eglīte" atskaņoja vijolnieku trio (ped. J. Skurjate).

Koncertā dziedāja arī Vestards Rūdolfs Stoķis, duets – Paula Vībāne un Karlīna Teicāne, muzicēja Vladislava Skurjate (vijole) un Kristofers Kotovičs (trompete).

Dziesmai "Zvaniņš skan", ko atskaņoja čella sagatavošanas klases audzēkne Paula Jansone (ped. L. Liepiņa), koncerta klausītāji dziedāja līdzi.

Vienu no mīļākajām Ziemassvētku dziesmām "Circenīša Ziemassvētki" dziedāja Otto Leišavnieks un Dāvis Līcītis (ped. A. Cinkmane).

Gaišus, sirds siltuma un mīlestības piepildītus Ziemassvētkus vēlot, koncertu noslēdza flautu ansamblis, atskaņojot pirms 200 gadiem uzrakstīto dziesmu "Klusa nakts, svēta nakts".

Skolotāja Silvija Strade