Koncerts Aknīstes novada pašvaldības darbiniekiem
28.12 2018

Koncerts Aknīstes novada pašvaldības darbiniekiem

21. decembrī izskanēja Jēkabpils Mūzikas skolas Aknīstes un Jēkabpils audzēkņu Ziemassvētku ieskaņu koncerts Aknīstes novada pašvaldības darbiniekiem.
Koncerta programmā bija savijusies dažāda mūzika - no klasikas līdz pat visiem pazīstamām Ziemassvētku melodijām, kas sniedza sirds siltumu un atgādināja, ka varam būt gaišāki un iejūtīgāki viens pret otru. Sirsnīgā atmosfērā gan spēlējot, gan dziedot, uzstājās visu skolas nodaļu audzēkņi. Ziemassvētku noskaņu radīja burvīgās vijoles, flautas, akordeona un klavieru skaņas, sirsnīgā solo un ansambļa dziedāšana, emocionālā saksofona un trompetes spēle.

Kopīgo svētku sajūtu radīja Ziemassvētku egles mirdzošās gaismiņas un tradicionālā svētku garduma – piparkūku smarža. Paldies Aknīstes novada pašvaldībai par sirsnīgo uzņemšanu! Īpašs paldies sabiedrisko attiecību speciālistei Lāsmai Prandei par sadarbību koncerta organizēšanā!
Lai visiem brīnišķīgi svētki!

Flautas spēles skolotāja Olga Ridzevska