Jēkabpils pianistu panākumi IX Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā
11.03 2019

Jēkabpils pianistu panākumi IX Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā

Š. g. 9. martā Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā norisinājās IX Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 60 jaunie pianisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Arī no A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas uz Rīgu devās 4 meitenes – Alise Zvejniece, Elza Eglīte, Daniela Grugule (skolotāja Antra Korņejeva) un Dārta Kristīne Ozoliņa (skolotāja Ligita Tuntule). Spēcīgajā konkurencē visas meitenes parādīja atzīstamu sniegumu, kļūstot par konkursa laureātēm un diplomandēm.
 

Daniela Grugule2. vieta, specbalva par Jāņa Mediņa skaņdarba labāko atskaņojumu;
Dārta Kristīne Ozoliņa2. vieta;
Alise Zvejniece 3. vieta;
Elza EglīteAtzinība.


 

Konkursa organizatori dāsni apdāvināja konkursantus, ikviens dalībnieks saņēma nošu krājumus un saldumus, savukārt laureāti un diplomandi saņēma naudas balvas un speciāli šim konkursam veidotas piemiņas balvas ar konkursa logo. 
 

Paldies meitenēm par uzcītību un muzicēšanas prieku, vecākiem par atbalstu! Lai neizsīkst spēlētprieks, lai veiksme pavada arī turpmākos konkursus!
 

Skolotāja Antra Korņejeva