Flautistu panākumi III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursā
09.11 2019

Flautistu panākumi III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursā "Sudraba flauta"

24. oktobrī Ogres Mūzikas skolas Lielajā zālē notika III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss "Sudraba flauta", kurā piedalījās 73 dalībnieki no 42 Latvijas skolām.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja starptautiska žūrija - Carlo Jans (Luksemburga), Vytenis Gurstis (Lietuva) un Anete Toča (Latvija).

Junioru grupā mūsu skolas 2. klases audzēknei Milanai Kačanovskai (ped. Olga Ridzevska, kcm. Ligita Tuntule) – I vieta.

II grupā 6. klases audzēkne Līva Vilcāne (ped. Smaida Ščerbicka, kcm. Iveta Serkova) saņēma Diplomu.
I grupā veiksmīgi piedalījās 3. klases audzēkne Katrīna Cvilikovska (ped. Smaida Ščerbicka, kcm. Iveta Serkova).

Konkurss bija lieliska iespēja audzēknēm parādīt savas muzicēšanas prasmes, iegūt skatuves pieredzi un saņemt žūrijas, pedagogu un skatītāju atzinību.

Liels paldies skolotājām un koncertmeistarēm par ieguldīto darbu!

Paldies meiteņu vecākiem par atsaucību!

Mēs lepojamies ar savām audzēknēm un vēlam veiksmi jaunu virsotņu iekarošanā!

Flautas spēles skolotāja Olga Ridzevska