Flautas klases koncerts
10.12 2019

Flautas klases koncerts "Ticība"

Š. g. 7. decembrī A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas kamerzālē Ziemassvētku noskaņās izskanēja flautas klases koncerts "Ticība". Skolotāja Olga Ridzevska kopā ar saviem audzēkņiem šim pasākumam gatavojās ar lielu sirsnību un mīlestību.

Flautas skaņas rosināja klātesošos padomāt par Ziemassvētku gaidīšanu, par kaut ko labu un svarīgu pašam sev. Koncertā skanēja flautas solo, dueti un ansambļi. Īpašu noskaņu radīja flautu kora priekšnesums, kurā vienlaicīgi muzicēja visas flautas klases audzēknes.
Audzēkņi lasīja dzeju par ticību sev, saviem sapņiem un cerībām, ticību vecāku mīlestībai un sirds labestībai, ticību savai zemei un saulei, ticību saviem spēkiem.
Mūzikas valodā caur flautas skaņām ar klausītājiem sarunājās Emīlija Bērziņa (1. klase), Annija Jeruma, Milana Kačanovska, Paula Kapača, Ieva Luksta, Daniela Romanovska (2. klase), Katrīna Lipska (5. klase), Linda Kalniete, Anna Gabriela Kuzmova un Evelīna Pole (6. klase).

Paldies vecākiem par atbalstu un visiem ciemiņiem, kuri bija atnākuši klausīties un baudīt brīnišķīgo flautu skanējumu!

Flautas spēles skolotāja Olga Ridzevska