Dzejas dienas Jēkabpilī
30.09 2020

Dzejas dienas Jēkabpilī

Septembris Latvijas un Jēkabpils kultūras dzīvē nozīmīgs ar Dzejas dienām, kas ar daudzveidīgiem pasākumiem norisinājās jau 55. reizi.

Neparasti un skaisti... 
8. septembrī Kena parkā literāri muzikālajā pasākumā - Dzejas festivāla "Identitāte" atklāšanā kopā savijās lietus lāses un Jēkabpils dzejnieku dzejas lasījumi, flautu un saksofonu melodijas.

Beidzot kopā...
A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas flautu ansamblis ped. Olgas Ridzevskas vadībā un saksofonu ansamblis ped. Jāņa Briškas vadībā uzstājās starp mūsdienu dzejas lasījumiem uz īpaši skaisti izdekorētas skatuves.

Lūk, ko saka dzejnieks Henriks Eliass Zēgners par dzeju...
"Mēs esam trenēti dzīties pēc dzīves rezultātiem, bet dzeja apstādina un atgādina – tu neesi viens, mēs tevi dzirdam un saprotam. Tad nobrūk uzceltas sienas, tu attopies tīrs, godīgs, ievainojams un skaists, un dzīves ievilktās brūces var dzīt."

Flautas spēles skolotāja Olga Ridzevska