Dārza svētku koncerts
04.06 2019

Dārza svētku koncerts

30. maijā Kena parka estrādē trompešu skaņas aicināja klausītājus uz Dārza svētku koncertu, kurā muzicēja A.Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogi un audzēkņi. Atpūsties, klausoties pūtēju orķestra priekšnesumus saulainajā vakarā, kas var būt vēl labāk?
 

Koncertu atklāja trompešu duets - pedagogs Antons Zaharāns un viņa audzēknis.

Muzicēja flautu koris ped. Olgas Ridzevskas vadībā. Jaunās flautistes ar savu atraktīvo uzstāšanos sajūsmināja klātesošos.  

Saksofonu ansambļi un pūtēju orķestris aizkustināja klausītāju dvēseles stīgas ar savām skaņām.

Pedagoga Vitālija Davidovska audzēkņu aizraujošā bungu spēle iepriecināja klausītājus.

Pedagogs Kārlis Strazdiņš spēlēja gan pūtēju orķestra, gan flautu kora sastāvā. Pūtēju orķestra (vadītājs ped. Jānis Briška) svētku programmas mūzika lika visiem smaidīt, aplaudēt, piesist līdzi ritmu un dažiem mazuļiem pat dejot. 

Virs galvas lidoja kaijas un koku zari šūpojās līdzi mūzikai. Vardes dīķī dziedāja no sirds, bet odi bija tik aizņemti ar koncertu, ka nevienam klātesošajam pat neiekoda!

Viss bija skaisti un mīļi...
 

Flautas spēles skolotāja Olga Ridzevska