Audzēkņu panākumi I Lielvārdes Starptautiskajā konkursā Vispārējās klavierēs
18.02 2020

Audzēkņu panākumi I Lielvārdes Starptautiskajā konkursā Vispārējās klavierēs

Sestdien, 8. februārī Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolā norisinājās I Lielvārdes Starptautiskais konkurss Vispārējās klavierēs, kas pulcēja bērnus un jauniešus ne tikai no visas Latvijas, bet arī no mūsu kaimiņvalsts - Lietuvas. No mūsu skolas uz konkursu devās 7. kora klases audzēkne Laura Freimane (ped. I.Serkova). Laura ir ļoti mērķtiecīga un plāno saistīt savu dzīvi ar mūziku, tāpēc ļoti vēlējās pamēģināt piedalīties konkursā.
Konkursa dalībnieku sniegumu piecās vecuma kategorijās vērtēja Starptautiska žūrija -Sanita Glazenburga (Latvija); Gunta Trasune (Latvija); Vilija Kneižiene (Lietuva).

D grupā (13 - 14 gadi) Laura Freimane ieguva 3. vietu!

Pedagogiem tika piedāvāta iespēja piedalīties Jeronima Kačinska Klaipēdas mūzikas skolas pedagoģes V.Kneižienes sniegtajā meistarklasē un uzzināt kā Vispārējo klavieru priekšmetu pasniedz Lietuvā.

Prieks par labi paveikto darbu, paldies vecākiem par atbalstu!
Vēlam veiksmi arī turpmākajos konkursos!

Klavierspēles skolotāja Iveta Serkova