XV Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss

12. aprīlī Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolā pulcējās 29 jaunie pianisti no dažādām Latvijas mūzikas skolām, lai piedalītos XV Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkursā. Jaunos mūziķus vērtēja pianisti, klavierspēles pedagogi Sandra Jalaņecka (Emīla Dārziņa MS), Antra Vīksne (Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola), Elīna Bambāne (S. Brok..

Izskanējis konkurss Skaņais bolss Rēzeknē

9.aprīlī MIKC LMMV Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā notika X jauno vokālistu konkurss Skaņais bolss Konkursa mērķis – attīstīt jauno dziedātāju profesionālo un māksliniecisko izaugsmi, popularizēt akadēmiskās mūzikas vērtības un sekmēt latgaliešu kultūras tradīciju saglabāšanu. Konkurss norisinājās 3 vecuma grupās meitenēm un zēniem. Katrs ..

Konkurss mūzikas literatūrā un solfedžo „Pēterim Barisonam 120!”

4.aprīlī A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas komanda „Ziedu vija”, kuras sastāva bija Eleonora Leišavniece, Samanta Kuročkina, Elizabete Vasjkova, Edvards Vārpsalietis, Līna Gogule, piedalījās mūzikas literatūras un solfedžo konkursā „Pēterim Barisonam 120!” Konkursam audzēkņi sagatavoja komandas prezentāciju, padziļināti apguva komponista biogrāfi..

VIII Starptautiskais Arvīda Žilinska jauno pianistu konkurss

2024.gada 27.martā mūsu skola uzņēma 34 jaunos pianistus no dažādiem Latvijas novadiem un Lietuvas. Konkursa dalībniekiem bija jāatskaņo viens lielas formas skaņdarbs un divi dažāda rakstura skaņdarbi, viens no tiem Arvīda Žilinska skaņdarbs. Konkursanti bija sadalīti četrās vecuma grupās no 1.-8.klasei.   Dalībnieku sniegumu vērtēja ļoti kompetent..

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai 2024