Mūzikas skolas audzēkņi apmeklē P.Čaikovska baletu „Apburtā princese”

17.martā A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas vecāko klašu audzēkņi devās uz Latvijas Nacionālo Operas un Baleta izrādi „Apburtā princese”. Priecājos, ka šo tradīciju mums izdodas saglabāt un audzēkņu atsaucība ar katru gadu ir arvien lielāka. Šoreiz mūsu operas nama apmeklējums tika bagātināts arī ar ekskursiju caur operas nama vēsturiski nozīmīgie..

Flautas spēles audzēkņu koncerts

Pavasara svētku koncerts

8.martā mūsu skolas audzēkņi sniedza koncertu Neredzīgo biedrības Jēkabpils nodaļā. Izskanēja dažādu instrumentu solo skaņdarbi - akordeona solo- Valters Graudums; saksofona solo- Dāvids Šagarovs; vijoles solo- Agnese Korņejeva. Koncerta klausītājus priecēja akordeonistu dueta - Katrīnas Kleščevskas un Elīnas Munčas muzikālais sniegums. Latviešu ko..

Panākumi XIV Starptautiskajā Brāļu Mediņu Jauno pianistu konkursā

9. martā jau 14. reizi 56 jaunie pianisti no Latvijas un Lietuvas mūzikas skolām un vidusskolām pulcējās mājīgajās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas telpās, lai apliecinātu savu muzikālo un pianistisko varēšanu. Jauno mūziķu sniegumu  vērtēja starptautiska žūrija – profesori Normunds Vīksne, Ventis Zilberts, Juris Kalnciems, Māris Švinka, asoci..

16.03.2024

Atvērto durvju diena Tradicionālās mūzikas nodaļā MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola”

15.martā plkst.13:00 MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola” Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas Tradicionālās mūzikas nodaļa ielūdz uz Atvērto durvju dienu.   Pieteikšanās līdz 12.martam, aizpildot anketu: https://forms.office.com/e/YRcbZQL2A7   Dienas plāns: 13:00 Prezentācijas koncerts 13:30 Saspēle ansamblī 16:00 Noslēgums   LĪDZI JĀŅEM ..

08.03.2024

Iespēja turpināt mūzikas izglītību Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā

Informējam mūzikas skolas audzēkņus un absolventus par iespēju turpināt izglītību profesionālās vidējās izglītības iestādē - Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā: tuvojas skolēnu brīvlaiks, kurā piedāvājam apmeklēt mūsu skolotāju konsultācijas iestājpārbaudījumiem specialitātē (individuālās konsultācijas) un solfedžo un mūzikas teorijā (grupu kon..

Vijolnieku sasniegumi konkursos

2024. gada 7.februārī Preiļu Mūzikas un mākslas kolā norisinājās vijolnieku konkurss "Pavasara stīgas", kurā Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolu 1. grupā pārstāvēja 3. klases audzēkne Emīlija Bikova, kas ieguva Atzinības rakstu (ped. M. Liepiņa), 2. grupā Ksenija Kotkina ieguva 2.vietu un Vladislava Skurjate 1.vietu, 4.grupā Agnese Ko..

SBDMV uzņemšana

Uzņemšanas noteikumi, iestājeksāmenu prasības un vērtēšana Iestājeksāmenu konsultāciju grafiks